Anna i Andrzej od 14 lat mieszkają w Wielkiej Brytanii. Mimo to, postanowili pobrać się w swojej ojczyźnie. W związku z tym całą „papierową robotę” wykonaliśmy zdalnie, a z samą Parą spotkaliśmy się dopiero na tydzień przed ślubem, gdy byli już w Polsce.

Ślub odbył się w kościele św. Macieja Apostoła w Bielanach, a zabawa weselna w położonej kilkaset metrów dalej „Przystani nad Sołą”.

Impreza rozkręciła się bardzo szybko i nie zwolniła nawet na chwilę aż do samego końca (a przynajmniej do godziny 2 w nocy kiedy zaczęliśmy się pakować). W okolicach godziny 19.00 zrobiliśmy krótką sesję pamiątkową z gośćmi – mieliśmy dużo szczęścia, gdyż pogoda dopisała, a sama sala weselna (jak nazwa wskazuje) położona jest nad Sołą, co ułatwiło nam pracę przy komponowaniu malowniczych kadrów o zachodzie słońca. Przy okazji nakręciliśmy nieco ujęć do teledysku, który można zobaczyć poniżej. Kilka dni po weselu wybraliśmy się kolejką na Górę Żar, gdzie mile spędziliśmy czas z Parą Młodą oraz rodzicami Ani w oczekiwaniu na idealne światło. Gdy tylko to nastąpiło, zabraliśmy się za sesję zdjęciową na tle zachodzącego za górami słońca.

Anna i Andrzej otrzymali od nas dwa filmy, długi ok 60 min oraz czterominutowy skrót, który można zobaczyć poniżej, a także kilka albumów ze zdjęciami dla siebie i najbliższych.

 

Napisz do nas    Copyright © 2018 ALV. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Devisu