8 września 2018 roku towarzyszyliśmy Karolinie i Pawłowi podczas najważniejszego dnia w ich życiu.

Ceremonii zaślubin, która odbyła się w kościele Przemienienia Pańskiego w Buczkowicach towarzyszyła oprawa muzyczna w postaci bielskiego chóru Ave Sol, który śpiewając miłosne pieśni, nadał wydarzeniu szczególnego charakteru.
Na Pawła czekała przygotowana przez Karolinę niespodzianka – eskorta japońskich samochodów sportowych, których Paweł jest wielkim fanem.
Po przejechaniu wraz z całym orszakiem na salę weselną w Janowicach, rozpoczęła się zabawa. Tym razem niespodzianka czekała na Pannę Młodą. Paweł wraz ze swoim zespołem, “Harpago”, zagrali krótki koncert dedykując pierwszą piosenkę swojej małżonce.

Podczas realizacji tego filmu po raz pierwszy użyliśmy mikroportów z mikrofonami typu lavalier (tzw. “pchełka”), dzięki czemu podczas nagrywania przysięgi całkowicie pozbyliśmy się charakterystycznego dla kościołów echa, dźwięk w filmie jest czysty i wyraźny.
Tym razem pracowaliśmy na jednej kamerze (Sony FS7), ale wystarczyło to by nie przegapić najważniejszych momentów dnia.

Po godzinie 18.00 “porwaliśmy” Parę Młodą, na krótką sesję filmową do pobliskiego sadu, gdzie nakręciliśmy nieco romantycznych przebitek do filmu.

Karolina i Paweł otrzymali od nas dwa filmy. Pierwszy, zgodnie z życzeniami trwa ok 20 min, natomiast drugi to trzyminutowy skrót, który można obejrzeć poniżej.

 

Napisz do nasCopyright © 2018 ALV. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Devisu