1 maja rozpoczęliśmy sezon 2019 w Krakowie wraz z Dominiką i Przemkiem. Powiedzieć, że był to start z przytupem to nic nie powiedzieć. Była to zdecydowanie jedna z najlepszych imprez weselnych na jakich mieliśmy przyjemność pracować! Ale po kolei…

 

1 maja 2019, godzina 12.30 – przyjazd do Panny Młodej na przygotowania. Dominika wyglądała pięknie jeszcze w szlafroku, a po standardowym uwiecznieniu wiszącej na wieszaku sukni, sprawnie w nią wskoczyła. Kilka kadrów z matką, świadkową i wypitą do połowy butelką szampana i można ruszać do Pana Młodego. Przygotowania Przemka miały miejsce praktycznie po drugiej stronie ulicy, więc nie musieliśmy się spieszyć. Kiedy weszliśmy do mieszkania Przemek wraz z bratem (świadkiem) rozgryzali tajemnicę spinek do mankietów. Po uporaniu się z trudnym zadaniem przyszła pora na pamiątkowe zdjęcie i wspólny powrót do Panny Młodej.

 

 

 

 

 

 

Po przyjeździe do Dominiki sfilmowaliśmy tzw. „first look” czyli pierwsze spojrzenie Pana Młodego na przyszłą małżonkę w sukni. Po wymianie pocałunków przyszedł czas na wzruszające błogosławieństwo i drogę do kościoła, znów na drugą stronę ulicy 😉  

W parafii rzymskokatolickiej pw. Najświętszej Rodziny mieliśmy nieco czasu by przygotować się do realizacji. Główna kamera na jeżdżący statyw, mała kamera na gimbal, mikroport do kieszeni Pana Młodego i dodatkowy rejestrator dźwięku w kościele. 

 

 

 

 

 

 

Po mszy szybki przejazd obwodnicą do miejsca zabawy weselnej – Hotel Junior przy ul. Skotnickiej, gdzie czekający na nas DJ uprzejmie wpiął nasz rejestrator dźwięku do swojego miksera dzięki czemu otrzymaliśmy idealnie czysty dźwięk ze wszystkich zabaw od pierwszego tańca po oczepiny. 

Po pierwszym tańcu zabawa nabrała szybkiego tempa. Fantastyczni goście rozkręcili się na całego od pierwszych minut imprezy, ale nie przeszkodziło to sprawnym przeprowadzeniu sesji pamiątkowej z Parą. Pierwszy raz spotkaliśmy się z sytuacją by wszyscy weselnicy opuścili salę, ustawili się w kolejce do Pary Młodej i po kolei wchodzili przed obiektyw. 15 minut i powrót na salę, mistrzostwo świata! Gości Dominiki i Przemka będziemy przytaczać kolejnym parom jako wzór do naśladowania.

 

 

 

 

 

 

Po godzinie 22 rozstawiliśmy stanowisko do wywiadów, gdzie goście mieli okazję powiedzieć kilka słów do kamery. Wszystkim bardzo się ta atrakcja spodobała, a zwłaszcza parze młodej, która film z życzeniami otrzymała od nas tuż po ślubie, gdyż stanowi on odrębną produkcję. Takie życzenia robiliśmy u Dominiki i Przemka po raz pierwszy i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że wprowadzenie tej usługi do podstawowej oferty było strzałem w dziesiątkę! 

 

Napisz do nas    Copyright © 2018 ALV. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Devisu