15 lipca 2019 roku wykonaliśmy krótką plenerową sesję narzeczeńską, celem zapoznania się z Parą i oswojenia jej z obiektywem.

20 lipca, w składzie Ola i Adam, wyruszyliśmy do małej miejscowości Kiczyce, na Podbeskidziu. Reportaż rozpoczęliśmy w domu rodzinnym Panny Młodej, Justyny, w którym przygotowania odbywał także Pan Młody, Adam.

Po standardowej procedurze uwieczniania przygotowań (80% Justyna/20% Adam), mieliśmy okazję towarzyszyć rodzinom podczas błogosławieństwa. Po raz pierwszy towarzyszyliśmy parze wyznania ewangelickiego, dlatego też nie ominęło nas kilka ciekawostek, których wcześniej nie mieliśmy okazji poznać.

Następnie, po pokonaniu kilku tradycyjnych “bram” metodą “my z obsługi!”, dotarliśmy do kościoła ewangelickiego w Pierśćcu. Na miejscu przywitał nas bardzo uprzejmy ksiądz i pomógł nam się zorganizować tłumacząc co i jak będzie wyglądało, skupiając się na różnicach dzielących ślub ewangelicki od katolickiego.

Gdy wszyscy goście zajęli już miejsca, Pan Młody ustawił się pod ołtarzem, a po chwili Pannę Młodą wprowadził jej ojciec.

Podczas ceremonii wszystko poszło zgodnie z planem, a po mszy przyszedł czas na tradycyjne grupowe zdjęcie oraz życzenia dla Pary Młodej.

Pod salę weselną w restauracji “Dwór Świętoszówka” Justyna i Adam zajechali złotych Chevroletem Corvette.

Po pierwszym tańcu goście narzucili dynamiczne tempo zabawy, które nie ustało aż do naszego wyjścia po północy.

Podczas wesela zorganizowaliśmy sesję zdjęciową dla gości na tarasie z widokiem na Beskidy o zachodzie słońca, a wieczorem przygotowaliśmy stanowisko do składania życzeń do kamery.


Napisz do nas    Copyright © 2018 ALV. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Devisu