14 września w składzie Ola, Adam i Kamil ruszyliśmy na reportaż ślubny Ani i Rafała.

Ania pochodzi z Ustronia, dlatego też mieliśmy przyjemność rozpocząć nasz dzień w malowniczo położonej posiadłości.


Rodzina Panny Młodej zaplanowała dla niej niespodziankę – zaproszono orkiestrę dętą, która towarzyszyła nam aż do wyjazdu na salę weselną po mszy.

Gdy Panna Młoda była już gotowa, przyjechał Rafał.


Po standardowym „okablowaniu” Pana Młodego, pozwoliliśmy mu wejść do środa i zobaczyć przyszłą żonę w sukni.

Po błogosławieństwie przyszedł czas na przebicie się przez kilka „bram” i dotarcie do Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Lipowcu.

Niewielki kościół postawił przed nami wyzwanie, niełatwo ogarnąć realizację na dwie kamery w tak ciasnym wnętrzu, ale mieliśmy chwilę, żeby na spokojnie wszystko rozplanować i bez większych problemów udało nam się wypracować idealne rozwiązanie (całe szczęście nasza fotografka nie zajmuje zbyt wiele miejsca 😀 ).

Po mszy, po raz pierwszy w tym sezonie wykorzystaliśmy tryb HFR, dzięki któremu mogliśmy rejestrować obraz w o wiele bardziej zwolnionym tempie niż standardowe „slow-motion”. Ten zabieg pozwolił nam na wykonanie fantastycznego ujęcia wystrzeliwującego konfetti na wychodzącą Parę Młodą.

Kolejny, i już ostatni, przystanek to „Karolowy Dwór” w Wiśle.

Pięknie przyozdobiona sala w restauracji położonej w górach stworzyła niepowtarzalny klimat.

Realizacja pierwszego tańca na dwie kamery to zawsze dobry pomysł, a zwłaszcza gdy Para Młoda potrafi dobrze tańczyć 😀

Podczas wesela pojawiło się kilka ciekawych niespodzianek jak wspaniały występ pewnej utalentowanej wokalnie młodej damy czy równie porywające wykonanie podziękowań dla rodziców przez Pannę Młodą – w takich wypadkach warto współpracować z zespołem w kwestii nagrywania dźwięku 😉

Przed krótką sesją plenerową wykonaliśmy masę zdjęć pamiątkowych gości z Parą Młodą na tle gór i zachodzącego słońca. Następnie przeszliśmy do rzeczonej sesji oraz realizacji przebitek do filmu, a także kilku ujęć lotniczych – było co filmować!

 

 

 

 

 

 

Pełny reportaż fotograficzny i filmowy dostępny w strefie dla gości! 🙂

 

Napisz do nas    Copyright © 2018 ALV. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Devisu