FOTOGRAFIA PORTRETOWA

Portrety biznesowe

Poszukujesz profesjonalnego zdjęcia, które będzie wizytówką Twojego biznesu i pozytywnie wpłynie na Twoją karierę? Jestem do Twojej dyspozycji! Oferuję profesjonalne portrety biznesowe, które możesz wykorzystać jako zdjęcie profilowe na swojej stronie www, profilu LinkedIn bądź wykorzystać do innych celów związanych z budowaniem wizerunku Twojego i Twojej marki. Zaufaj mi i ciesz się profesjonalnym zdjęciem, które będzie wyróżniać Cię na tle innych.

Portrety prywatne

A może chcesz mieć niepowtarzalne zdjęcia, które będą pamiątką na lata? Ze mną będziesz mieć możliwość wyrażenia siebie i swojego stylu poprzez unikalną sesję zdjęciową. Moje zdjęcia pomogą Ci zwiększyć pewność siebie i poczucie własnej wartości. Będziesz mieć też możliwość wybrania najlepszych zdjęć do udostępniania i dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi. Warto zadbać o dobrą prezencję, ponieważ pierwsze wrażenie jest tylko jedno!
Jeśli chcesz czegoś innego niż klasyczny portret – daj znać! Mam doświadczenie w realizowaniu najbardziej wymyślnych wizji, wymagających zaangażowania na wielu polach jak np. aranżacja, kostiumy czy rekwizyty – efekt „WOW” gwarantowany! Skontaktuj się już dziś i umów się na sesję!

Jak wygląda współpraca?

  • Kontakt mailowy bądź telefoniczny i przedstawienie oferty.
  • Konsultacja fotograficzna – omówienie wszystkich szczegółów związanych z dalszą realizacją.
  • Sesja zdjęciowa – realizacja projektu w oparciu o dotychczasowe ustalenia.
  • Selekcja – wybór ujęć, które przejdą do etapu postprodukcji.
  • Postprodukcja obrazu – retusz/szparowanie/grafika/koloryzacja.
Movie, TV Show, Filmmakers and Film Studio WordPress Theme.

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close

By signing in, you agree to our terms and conditions and our privacy policy.

New membership are not allowed.